Dodawanie lokali jest bajecznie proste oraz intuicyjne!

1. Po rejestracji pojawi się opcja "dodaj firmę", po kliknięciu w nią wyświetli się formularz "dodawania nowej firmy".

2. Wypełniamy go wpisując kolejno: nazwę firmy, kategorie, adres (dzięki niemu będziemy widoczni na mapce znajdującej się na profilu lokalu/firmy).

3. Można uzupełnić informacje o krótki opis oraz pełen opis.

4. Kolejna jest zakładka zakładka "RABATY", sklada się ona z siedmiu okienek nazwanych "rabat pon.", "rabat wt." itd. zgodnie z kolejnymi dniami tygodnia. Wpisujemy tutaj promocje, które funkcjonują w Państwa lokalu. Dla przykładu, w poniedziałek piwo dla studentow za 4 zł, w środę od 14-17 lunch 20% taniej, w piątek przy zakupie 2 piw, trzecie gratis itd.

Rodzaje promocji, które są w Państwa lokalu zależą oczywiscie od Państwa i będą inne w przypadku pływalni, czy też kręgielni, a inne w przypadku restauracji, czy pubu.

5. Następnie wypełniamy okno wpisując tagi/słowa opisujące firmę.

6. W oknie "dodatkowe informacje" zaznaczamy, jakie promocje występują w lokalu, czy możemy tylko napić się za mniej, zjeść lub też bawić się za mniej.

Maksymalnie możemy zaznaczyć trzy rodzaje promocji, które występują w firmie.

7. W kolejnych opcjach możemy dodać zdjęcie lokalu oraz przesłać film z youtube, wklejając odpowiedni link. Są to opcje, które urozmaicą prezentacje firmy i pokażą użytkownikom, jak wygląda.

Nie wszystkie punkty trzeba spełnić/wypełnić formularz. Zawsze można wrócić do dodanego lokalu oraz go edytować!

8. Po wypełnieniu formularza klikamy w żółty przycisk "DODAJ"

9. Pojawi się okno "Wybierz pakiet promocji", jest on niedostępny, jeśli uruchomimy możliwość dodatkowej reklamy poinformujemy Państwa! Widać jednak, że pakiety nie są drogie i mamy nadzieję, że w przyszłości zainteresują się nimi Państwo.

10. Klikamy na opcje "przejdź do wizytówki swojej firmy", wyświetli się strona lokalu. Proszę pamiętać, że można go zawsze edytować!

11. W prawym górnym rogu, możemy po kliknięciu na "moje firmy", dodać KUPONY. Po kliknięciu pojawi się "Lista Twoich wpisów", klikamy na przycisk "kupony",a nastepnie na "dodaj nowy". 

12. Wypełniamy go wpisując nazwę, następnie wybieramy rodzaj - PIJ, BAW SIĘ lub JEDZ ZA MNIEJ.

13. Wpisujemy datę ważności, to jest do kiedy jest on ważny/można go wykorzystać.

14. Wpisujemy opis, który jest widoczny na stronie oraz ten, ktory jest widoczny po jego pobraniu przez użytkownika. Mogą być one takie same.

15. Wciskamy przycisk "dodaj".

16. Kupony możemy dowolnie edytować, dodawać kolejne lub je usuwać.

17. Użytkownik pobiera kupon w formacie dokumentu PDF. Może on go pokazać w lokalu  i uzyskać rabat lub skorzystać z promocji.

Jeśli mają Państwo jakieś pytania, prosimy o kontakt na:

kontakt@zamniej.com

ekipa Zamniej.com

Ostatnio dodane

Newsletter

Zapisz się do naszego newslettera i otrzymuj rabaty jako pierwszy

329
pobranych rabatów

Twoje rabaty

318
unikalnych ofert

Przegladaj oferty

168
zarejestrowanych użytkowników

Zarejestruj się

Dlaczego warto korzystać z naszych rabatów?

Zamniej.com to najlepsze miejsce, aby poznawać nowe lokale, oceniać je, a co najważniejsze pobierać kupony i sprawdzać aktualne promocje. Jeśli lubisz dobrze się bawić, a do tego chcesz zaoszczędzić trochę pieniędzy, to dobrze trafiłeś. Jeśli nie masz czasu, ani ochoty na spędzanie długich godzin w poszukiwaniu miejsca, w którym spędzisz miłe chwile w Twoim mieście, zarejestruj się, dodawaj opinie, szukaj promocji, pobieraj rabaty i korzystaj z nich.

Dobrej zabawy za mniej życzy ekipa zamniej.com!